9 maart 2014 - 18:53 - Cultuur
Televisiezender 2M heeft het muzikaal programma ’Studio 2M’ van dit jaar geannuleerd. De zender heeft te weinig sponsors kunnen aantrekken. Die investeren nu eerder in Arabische shows.
Een interne bron van 2M vertelde aan Nass dat de 2014 editie tijdelijk is geannuleerd, omdat de zender zich wil focussen op de viering van zijn 25e verjaardag.
Studio 2M wordt al ruim 10 jaar door de Marokkaanse zender uitgezonden. De annulering ervan zou deels het gevolg zijn van de sterke concurrentie van Arabische muziekshows zoals ’Arab Idol’ en ’Arabs got talent’.
Het is volgens dezelfde bron steeds moeilijker voor 2M om deze shows te concurreren, omdat daar enorme bedragen in worden gestoken.
Studio 2M, enige muzikale tv-talentenjacht in Marokko, komt mogelijk terug in de zomer of begin volgend schooljaar.
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement