5 maart 2018 - 13:20 - Sport
Zaterdag maakte Badr Hari na meerdere maanden afwezigheid in de ring, een gevangenisstraf en een armblessure, zijn grote comeback. Hij won van Gerges Hesdy op punten na een unanieme beslissing van de jury.
Aan het einde van het gevecht bedankte de Marokkaanse kickbokser zijn fans, vooral die in Marokko, en aarzelde niet om hen in het Arabisch toe te spreken. Hij gaf toe dat het gevecht tegen Gerges moeilijk was geweest en dat hij niet op een knock-out uit was.
Nu hij wraak heeft genomen tegen de Egyptenaar, uitte Hari de wens om ook wraak te nemen tegen Rico Verhoeven. "Ik ken niet veel mensen die Hesdy knockout hebben geslagen, maar er is iemand anders die ik echt op de grond wil krijgen en dat is Rico. Het is mijn enige nederlaag in Glory. Ik kon helaas niet doorgaan. Maar ik zal hem knockout slaan", aldus Hari.
Verhoeven heeft nog niet op de uitdaging geantwoord, maar wedden dat hij erop zal ingaan voor één van de komende Glory kickboksgala’s.
Marokko schakelt vannacht over naar zomertijd
Brandstofmarkt Marokko faalt
Texas Chicken breidt uit naar Marokko
Casablanca: verdachten verkrachting Franse advocate vrijgelaten
Marokkaanse claims: Spanje verhoogt militaire aanwezigheid Melilla
Marokko wint thuis overtuigend van Tunesië
Marokko wint thuis overtuigend van Tunesië
Achraf Hakimi verruilt Adidas voor Under Armour (video)
Walid Regragui plant grote wijzigingen voor Marokkaans elftal
Marokkaans elftal nadert top-10 FIFA-ranglijst
Afrika Cup U17: Marokko afgeremd door Zambia
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zenders?
Tarik Khbabez: Glory-titelgevecht én project met Marokko
Belgische voetbaltalenten kiezen massaal voor Marokko