10 september 2013 - 11:30 - Marokko
De Marokkaanse politie is al enkele tijd op zoek naar de leden van een dievenbende, die zich als medewerkers van prins Moulay Rachid voordeden om landbouwers op te lichten in Taroudant.
Volgens Al Massae kwam de politie de bende op het spoor na een klacht van een opgelichte landbouwer.
Aan het slachtoffer vertelden de dieven dat hem een belangrijke financiële hulp was toegekend door Moulay Rachid. Ze toonden hem daarbij een vervalst document van het Paleis.
De oplichters zouden geld en een landbouwgrond, waarvan de waarde op 4 miljoen dirham wordt geschat, hebben buitgemaakt.
Politiebronnen melden dat de identiteit van de leden gekend is en dat ze actief worden gezocht voor identiteitsfraude en oplichting.
Marokkaans elftal gooit selectie om voor cruciale wedstrijden
Julien Mesbahi verruilt Oranje voor Marokko
Fans woedend op "provocatie" Achraf Hakimi
Grote energiedeal: Marokko en Israël aan de slag bij Canarische Eilanden
Vastgoedmarkt Marrakech beleeft spectaculaire opleving
Wisselkantoren Marokko onder strenge toezicht!
Grote energiedeal: Marokko en Israël aan de slag bij Canarische Eilanden
Bewoners Rabat: "Intimidatie en druk bij ontruiming panden"
Marokkaanse TikTokster onder vuur na sohour-video
Koning Mohammed VI met auto in Casablanca gespot (video)
Vreemde witte schuim in straten Casablanca na hevige regen (video)
Nieuw record voor Akıncı-drone gekocht door Marokko
Nieuwe ontwikkeling in inbraakzaak woning Marokkaanse expat in Tetouan
Marokkaanse overheidsagent opgepakt voor 100 dirham