6 mei 2015 - 22:02 - Marokko
Om de toename van vandalisme en agressies op Marokkaanse snelwegen te bestrijden, heeft het ministerie van Binnenlandse Zaken de installatie van bewakingscamera’s en veiligheidshekken aangekondigd.
Minister Mohamed Hassad van Binnenlandse zaken vertelde tijdens een parlementssessie dat sinds het begin van het jaar melding was gedaan van zeventien aanvallen op snelwegen. Dertien mensen werden gearresteerd en berecht.
Behalve de bewakingscamera’s en veiligheidshekken zullen ook extra patrouilles van de Koninklijke Gendarmerie worden ingezet op snelwegen waar meer gevaar bestaat op agressies.
Het ministerie meldt dat de snelweg tussen Rabat, Casablanca en de Mohammed V luchthaven, prioriteit heeft. Ook zullen er beschermnetten op alle bruggen worden geïnstalleerd om te vermijden dat stenen naar auto’s worden gegooid.
Wegen Noord-Marokko zwaar beschadigd door regen
Olijfolie: belasting van Trump baart Spanje zorgen, Marokko profiteert
Hakimi, Bounou, Ziyech of nog Díaz: "Invloedrijke marketingiconen!"
Marokko-Algerije: vrees voor oncontroleerbare militaire escalatie
Marokko overweegt visumplicht voor Europeanen
Infrastructuur Tanger faalt: wegen vol scheuren
Wegen Noord-Marokko zwaar beschadigd door regen
Marokko-Algerije: vrees voor oncontroleerbare militaire escalatie
Marokko overweegt visumplicht voor Europeanen
Infrastructuur Tanger faalt: wegen vol scheuren
Extra kosten dreigen voor Ryanair-reizigers in Marokko
Zo ziet de nieuwe HSL Kenitra-Marrakech eruit (video)
Wilde bebouwing wint terrein in Casablanca
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd