27 oktober 2013 - 20:56 - Cultuur
Dounia Batma heeft een optreden in Israël geweigerd, ondanks een zeer aantrekkelijk financieel aanbod. Dat vertelde ze op de Rachid Show uitgezonden door 2M op vrijdag.
De Marokkaanse zangeres werd in Israël uitgenodigd voor een solidariteitsconcert met het Palestijns volk. Naar eigen zeggen weigerde ze omdat ze geen stempel van Israël, "dat haar Palestijnse broers onderdrukt", in haar paspoort wenst.
Dounia Batma liet tevens weten dat ze de Emirati nationaliteit niet had aangevraagd. Ze is Marokkaanse en is daar trots op. De geruchten over haar nationaliteitsverandering komen van een Facebook-pagina naar haar naam, waar ze zelf niets mee te maken heeft.
Over haar nieuwe look zegt de Arab Idol-finaliste dat ze tot dusver geen plastische chirurgie heeft ondergaan. Ze ziet er gewoon knapper uit dankzij "cosmetische trukjes".
Bekritiseerd voor haar huwelijk met de rijke zakenman Mohamed Tork, zegt ze dat Marokkaanse vrouwen geen mannendievegges zijn. Integendeel zegt ze, in het Midden Oosten lopen de mannen achter Marokkaanse vrouwen aan omwille van hun vele kwaliteiten.
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement