18 maart 2023 - 21:30 - Marokko
Twee mensen zijn donderdagmiddag omgekomen en een andere persoon raakte ernstig gewond bij de explosie van een opslagtank voor gebruikt olie, in een magazijn in Douar Oulad Sidi Messaoud, in de gemeente Sidi Hajjaj Oued Hassar, provincie Mediouna.
De lokale autoriteiten, de Koninklijke Gendarmerie en de Civiele Bescherming gingen ter plaatse om de nodige maatregelen te nemen, aldus lokale bronnen. Ze bevestigen dat de lichamen van de twee slachtoffers naar het mortuarium van Casablanca zijn overgebracht, terwijl de gewonde persoon naar het provinciaal ziekenhuis van Mediouna is afgevoerd om de nodige zorg te ontvangen.
Lees ook: Panne of bom? Politie onderzoekt verdachte auto in Casablanca
De Koninklijke Gendarmerie heeft een onderzoek ingesteld, onder toezicht van het bevoegde parket, om de omstandigheden van dit ongeval op te helderen.
Casablanca bezorgd: steeds meer kerken
Achraf Hakimi verruilt Adidas voor Under Armour (video)
Marokkaan veroordeeld voor zwaardmoord op "toxische" vriendin in België
Air Europa herstart vluchten naar Marokko
Walid Regragui plant grote wijzigingen voor Marokkaans elftal
Zaak Marokkaanse uit Canada: caïd slachtoffer of belager?
Casablanca bezorgd: steeds meer kerken
Air Europa herstart vluchten naar Marokko
Zaak Marokkaanse uit Canada: caïd slachtoffer of belager?
Door Turkije gezochte Nederlander bij grens Marokko gearresteerd
Mysterie rond dood aangetroffen gendarme in Casablanca
Ontdek Marokko alleen: koninkrijk in top solobestemmingen
Russische piloot Royal Air Maroc ontslagen om Polisario-post
Afval dumpen? Tanger komt met strenge boetes!