1 mei 2024 - 11:00 - Cultuur
De Marokkaanse zangeres Manal Benchlikha heeft afgelopen zondag de show gestolen op het Emi Gala in Dubai. Ze was daar aanwezig om een prijs in ontvangst te nemen en koos voor een prachtige Marokkaanse kaftan.
Manal koos voor een bordeauxrode kaftan met bijpassende beldi oorhangers. Haar haren waren in een chignon gestoken en ze droeg donkerrode lippenstift.
Lees ook: Frankrijk weigert visum aan Marokkaanse zangeres Manal Benchlikha
Benchlikha’s fans waren razend enthousiast over haar look en prezen haar schoonheid en elegantie op sociale media. De zangeres deelde zelf ook beelden van de ceremonie op haar Instagram-account. Daarop is te zien hoe ze een van haar nummers zingt en haar blijdschap uitspreekt over het winnen van de prijs.
Lees ook: Manal eert overleden vader met nieuw nummer ’Baba’ (video)
De Emi Gala, georganiseerd door de Internationale Academie voor Kunst- en Wetenschappen van de Televisie, bekroont de beste televisieprogramma’s in de regio Midden-Oosten en Noord-Afrika.
Zeldzame Afrikaanse goudwolf gespot in Al Hoceima
Illegale trip met pleziervaartuig eindigt in arrestatie voor kust Marokko
Vastgoedfraude Marokko: Europese Marokkaan onterecht veroordeeld
Marokko maakt datum terugkeer zomertijd bekend
Stad Fez onder streng toezicht
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement