15 februari 2016 - 21:30 - Marokko
Algerijnse soldaten hebben een Marokkaanse jongeman doodgeschoten bij de grens nabij het dorpje Abbou Lakhal in de regio van Figuig.
Volgens Al Massae werden twee jongeren door de Algerijnse grenswachten beschoten. Een van hen werd dodelijk geraakt terwijl de andere ernstig gewond raakte. Hij werd in een kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Het is niet de eerste keer dat Algerijnse soldaten op Marokkanen schieten bij de grens tussen de twee landen. In september 2015 had het Algerijns leger ook op een Marokkaan geschoten die de grens onopzettelijk was overgestoken.
Een jaar eerder, in 2014, was een 28-jarige Marokkaan ernstig gewond geraakt aan het gezicht na door het leger te zijn beschoten. Marokko had toen woedend gereageerd en uitleg gevraagd aan de Algerijnse autoriteiten.
Hakim Ziyech niet opgeroepen, Walid Regragui zegt waarom
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd
Spanje vertienvoudigt verkoop bommen en granaten aan Marokko
Marokkaans elftal gooit selectie om voor cruciale wedstrijden
Julien Mesbahi verruilt Oranje voor Marokko
Fans woedend op "provocatie" Achraf Hakimi
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd
Grote energiedeal: Marokko en Israël aan de slag bij Canarische Eilanden
Bewoners Rabat: "Intimidatie en druk bij ontruiming panden"
Marokkaanse TikTokster onder vuur na sohour-video
Koning Mohammed VI met auto in Casablanca gespot (video)
Vreemde witte schuim in straten Casablanca na hevige regen (video)
Nieuw record voor Akıncı-drone gekocht door Marokko
Nieuwe ontwikkeling in inbraakzaak woning Marokkaanse expat in Tetouan