21 maart 2017 - 17:00 - Marokkanen in het buitenland
In Spanje is een man van Marokkaanse afkomst overleden nadat hij onwel raakte bij zijn arrestatie voor huiselijk geweld.
Volgens persagentschap Europa Press overleed de man afgelopen vrijdag in San Isidro, in de regio van Almeria. De hulpdiensten kregen rond 13 uur een oproep binnen van een jongen die hen vertelde dat « zijn vader zijn moeder aan het mishandelen was ».
De Guardia civil werd ter plekke gestuurd. Enkele minuten na hun aankomst werd een ambulance gebeld. De man zou een hartaanval hebben gekregen toen de agenten hem wilden arresteren. Hij had al jaren hartproblemen.
Een onderzoek op het lichaam zal in het Forensisch Instituut van Almeria worden uitgevoerd. Een honderdtal mensen verzamelden zich afgelopen weekend nabij de woning van de man om tegen de politie te protesteren.
Hakim Ziyech niet opgeroepen, Walid Regragui zegt waarom
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd
Spanje vertienvoudigt verkoop bommen en granaten aan Marokko
Marokkaans elftal gooit selectie om voor cruciale wedstrijden
Julien Mesbahi verruilt Oranje voor Marokko
Fans woedend op "provocatie" Achraf Hakimi
Nederland faalt: Marokkaanse jeugd wil massaal weg
Eid ul-Adha: Marokkaanse diaspora sluit zich aan bij oproep Koning Mohammed VI
Nieuwe boot voor Marokkaanse diaspora: "Massalia" vaart naar Tanger
Nieuwe veerboot vaart van Almeria naar Nador
Geldstroom Marokkanen in buitenland breekt alle records
Marokko mist kansen met diaspora
Douaneregels versoepeld voor Marokkanen in buitenland
GNV heropent veerdienst naar Nador