Zoeken

Marokko scoort hoog op lijst goedkope vakantiebestemmingen

11 februari 2025 - 07:00 - Marokko

©

Marokko staat in de top 20 van beste bestemmingen voor goedkope vakanties, volgens een ranking van de Britse krant The Telegraph.

In de rubriek Reizen onthult het blad zijn top 20 van bestemmingen met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Of het nu gaat om een week vol actie in de Franse Alpen, een uitstapje naar het witte zand in het Caribisch gebied of Marokko, een verblijf aan het zwembad in een villa of een culturele stedentrip in Europa. De Britse krant specificeert dat de prijzen per persoon zijn voor zeven nachten, inclusief vluchten en transfers, afhankelijk van de aangegeven vertrekdata en beschikbaarheid.

Lees ook: Marokko, niet te missen én betaalbare bestemming in 2025

Marokko neemt de 6e plaats in op de lijst van bestemmingen met een goede prijs-kwaliteitverhouding. "Om van de zon te genieten tegen een scherpe prijs, moet je niet alleen naar Marrakech gaan, maar ook naar de goedkope badplaatsen van het land, waar hotels aan zee op minder dan vier uur vliegen liggen", adviseert The Telegraph zijn lezers. "Agadir, aan de zuidwestkust van Marokko, met uitzicht op de overblijfselen van een 16e-eeuws fort in Kasbah-stijl op de top van een heuvel, biedt lange zandstranden en een bruisend nachtleven." EasyJet Holidays biedt zeven nachten in Dunes d’Or Ocean Club, een viersterrenhotel met drie zwembaden, kinderclubs (4 tot 12 jaar), een spa, vier restaurants en een locatie aan zee vanaf £ 634 all-inclusive.

Lees ook: Marokko in top 10 beste bestemmingen wereldwijd

Madrid (vanaf £ 272, alleen kamer, exclusief transfers) voert de lijst aan. De Spaanse stad wordt gevolgd door de Franse Alpen, Portugal, Turkije en Kreta (Griekenland). Tenerife (Spanje) bezet de 7e plaats, terwijl Cyprus de 8e plaats inneemt. Daarna volgen Gozo (Malta), Slovenië, Bulgarije, Zuid-Italië, Albanië, de Baltische staten en Thailand. Mexico bezet de 16e plaats, terwijl Sri Lanka de 17e plaats inneemt. Jamaica, Vietnam en Kaapstad (Zuid-Afrika) sluiten de rij.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team