4 mei 2014 - 15:44 - Marokko
Viktor Bondarev, baas van de Russische luchtmacht, heeft vorige week in Marrakech zijn Marokkaanse ambtgenoot Ahmed Boutaleb ontmoet.
Volgens ChoufTv is het de eerste keer dat Marokkaanse en Russische legerverantwoordelijken elkaar ontmoeten, sinds mislukte onderhandelingen twee jaar geleden over de aankoop door Marokko van Russische helikopters.
De zelfde bron oordeelt dat deze meeting het bewijs is dat de twee landen hun militaire samenwerking nieuw leven willen inblazen.
In september heeft een delegatie van het Marokkaans leger zelfs een bezoek gepland aan Moskou. Aan dit officieel bezoek zal onder meer een Marokkaans-Russische militaire commissie deelnemen, om de samenwerking tussen de twee landen te bespreken.
Spanje vertienvoudigt verkoop bommen en granaten aan Marokko
Marokkaans elftal gooit selectie om voor cruciale wedstrijden
Julien Mesbahi verruilt Oranje voor Marokko
Fans woedend op "provocatie" Achraf Hakimi
Grote energiedeal: Marokko en Israël aan de slag bij Canarische Eilanden
Vastgoedmarkt Marrakech beleeft spectaculaire opleving
Grote energiedeal: Marokko en Israël aan de slag bij Canarische Eilanden
Bewoners Rabat: "Intimidatie en druk bij ontruiming panden"
Marokkaanse TikTokster onder vuur na sohour-video
Koning Mohammed VI met auto in Casablanca gespot (video)
Vreemde witte schuim in straten Casablanca na hevige regen (video)
Nieuw record voor Akıncı-drone gekocht door Marokko
Nieuwe ontwikkeling in inbraakzaak woning Marokkaanse expat in Tetouan
Marokkaanse overheidsagent opgepakt voor 100 dirham