8 maart 2025 - 14:40 - Cultuur
De raï-zanger Faudel, wiens echte naam Faudel Belloua is, stond vrijdag voor de strafrechter in de rechtbank van eerste aanleg in Marrakech.
De Frans-Algerijnse ex-vrouw van Faudel beschuldigt hem van het niet betalen van alimentatie voor hun kinderen. Hoewel hij door de Franse rechter is veroordeeld tot het betalen van achterstallige alimentatie, is deze beslissing niet ten uitvoer gelegd in Marokko. Daarom heeft ze de Marokkaanse rechter in Marrakech ingeschakeld, waar Faudel met zijn kinderen en zijn nieuwe partner woont.
Lees ook: Juridische problemen voor Faudel in Marokko
Er is een vooronderzoek geopend door de openbaar aanklager, waarbij Faudel op vrije voeten is gelaten. Tegelijkertijd heeft de advocaat van zijn ex-vrouw conservatoir beslag laten leggen op de villa van de zanger.
Veerdienst Tarifa-Tanger stilgelegd door storm
Import olijfolie geen oplossing voor Marokko
Mega-WK in Marokko? FIFA denkt na
Kritiek op film "The Odyssey" na opnames in Marokko
Strijd om snelweg Guercif-Nador barst los
Franse advocate trekt klacht verkrachting door Marokkaanse richkids in
Kritiek op film "The Odyssey" na opnames in Marokko
Overlijden Naïma Samih: de krachtige woorden van Koning Mohammed VI
Wie is Samya Aghbalou, de controversiële kandidate van "Supervivientes"?
Sahar Seddiki zorgt voor ophef met controversiële scène
Marokko verliest grote zangeres: Naïma Samih overleden
Raï-zanger Faudel voor de rechter in Marokko
Saad Lamjarred, van popster tot cryptomunt icoon?
Marokkaanse Ramadanserie "Rahma" onder vuur