6 juni 2011 - 11:30 - Sport
Algerijnse supporters, teleurgesteld door de nederlaag van de Woestijnvossen met 4-0 tegen de Atlas Leeuwen zaterdag 4 juni in Marrakesh, hebben tientallen zetels vernield van het stadion aan het einde van de wedstrijd.
De veiligheidsdiensten zijn erbij geroepen om de vernietigende impulsen van de Algerijnse fans te stoppen, wat resulteerde op de aanhouding van zes supporters.
Een aantal Algerijnse supporters hebben ook de coach van de Woestijnvossen, Abdelhak Benchikha, aan wie de schuld van deze nederlaag wordt toegeschreven, aangevallen door hem flessen en andere spullen naar het hoofd te gooien.
Sommige Algerijnse supporters zijn zelfs flauwgevallen in de tribunes na de zware nederlaag geleden door het Algerijnse team tijdens de wedstrijd tellende voor de vierde kwalificatieronde van de Afrika Cup 2012.
Politie dacht dat hij in Marokko was, gezochte crimineel "Freaks" gevat in Antwerpen
Moord op leraar in Marokko, levenslang voor jonge dader
Woede in Marokko om geschrapte Ryanair-vlucht
Verdwaalde toerist gered in Marokkaanse bergen
Marokko zet Europees afval om in geld
Marokko aast op gevreesde K2 Black Panther Tank
Marokkaanse strategie om binationals te strikken onthuld
Djamel Belmadi getipt als nieuwe coach Hakim Ziyech
Spelers RS Berkane in Algerije aangekomen
Onzekere toekomst voor Azzedine Ounahi
Zware straf voor Ilias Akhomach na woede-uitbarsting
Achraf Hakimi en Brahim Diaz afwezig tegen Tunesië
Lamine Yamal ontsnapt aan ongeluk
Yassine Bounou out voor Marokko