29 augustus 2020 - 21:00 - Marokko
Een patrouille van de Koninklijke gendarmerie in Chelalat, een buitenwijk van Mohammedia, is erin geslaagd twee valse gendarmes te arresteren.
De twee verdachten werden in een auto aangetroffen met valse uniformen van de gendarmerie. Ze chanteerden straatventers in Chelalat toen ze werden betrapt. De twee probeerden te vluchten maar werden ingehaald en gearresteerd.
Assabah bericht dat de verdachten, twee dertigers afkomstig uit Casablanca, tijdens hun verhoor de feiten hebben toegegeven. Naast straatventers zouden ze ook ongetrouwde koppels of nog jongeren die op stranden alcohol dronken hebben opgelicht.
De uniformen en handboeien die ze gebruikten zouden ze van een agent van de hulptroepen in Bournazel in Casablanca hebben gekregen. Over de betrokkenheid van de agent wordt verder niets vermeld.
Beide verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd voor oplichting, chantage en functiediefstal.
Casablanca bezorgd: steeds meer kerken
Achraf Hakimi verruilt Adidas voor Under Armour (video)
Marokkaan veroordeeld voor zwaardmoord op "toxische" vriendin in België
Air Europa herstart vluchten naar Marokko
Walid Regragui plant grote wijzigingen voor Marokkaans elftal
Zaak Marokkaanse uit Canada: caïd slachtoffer of belager?
Casablanca bezorgd: steeds meer kerken
Air Europa herstart vluchten naar Marokko
Zaak Marokkaanse uit Canada: caïd slachtoffer of belager?
Door Turkije gezochte Nederlander bij grens Marokko gearresteerd
Mysterie rond dood aangetroffen gendarme in Casablanca
Ontdek Marokko alleen: koninkrijk in top solobestemmingen
Russische piloot Royal Air Maroc ontslagen om Polisario-post
Afval dumpen? Tanger komt met strenge boetes!