1 januari 2021 - 20:20 - Marokko
De gendarmerie in Marrakech heeft een man gearresteerd die zijn slachtoffers deed geloven dat hij een rechter was.
De arrestatie van de verdachte vond plaats bij een wegversperring in de wijk Loudaya richting de snelweg naar Agadir, meldt de krant Assabah. Met een vals certificaat probeerde de man de lokale gendarmerie te intimideren door te zeggen dat hij een rechter is. Hij deed vervolgens alsof hij hooggeplaatsten belde om hem te helpen.
Een agent vond het gedrag van de man verdacht en twijfelde aan zijn functie. De man gaf uiteindelijk zijn autopapieren. Na een controle van de papieren, kwam de agent er achter dat hij gezocht werd door de politie in Rabat en arresteerde hem. De man is verhoord op verdenking van identiteitsfraude en het schenden van de maatregelen tijdens de noodtoestand. De politie vond in zijn auto documenten van mogelijke slachtoffers van fraude.
Het vooronderzoek onthult dat de verdachte slachtoffers banen heeft beloofd in verschillende administratiekantoren. Verder vonden ze luxe kledingmerken in zijn auto. Afgelopen maandag werd de man voorgeleid voor de rechter voor identiteitsdiefstal en fraude.
Air Transat maakt handbagage betalend, hoe zit het met Marokko?
Bab Darna-zaak: 1400 families bedrogen, gerechtigheid blijft uit
DAZN neemt actie tegen IPTV-piraterij uit Marokko
Marokko versnelt liberalisering dirham
Marokkaanse soldaten omgekomen bij antidrugsactie
België kijkt toe: Marokkaanse topvrouw Ilham Kadri ontvangt 25,7 miljoen euro bonus
Bab Darna-zaak: 1400 families bedrogen, gerechtigheid blijft uit
Marokkaanse soldaten omgekomen bij antidrugsactie
Transavia opent directe vlucht Marokko-Nederland
Amerikaanse toeriste: "Marokko is prachtig, maar ik kom niet terug"
Bagage kwijt en hoge kosten: Australiër voelt zich bedrogen in Marokko
Turkije versterkt olijventeelt met genen uit Marokko
WK-droom Marokko: honderden miljoenen voor weg naar stadion Hassan II
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)