15 september 2021 - 18:20 - Marokko
Agenten van de nationale veiligheidsdienst DGSN hebben afgelopen zaterdag op de luchthaven Agadir-Al Massira vijf Franse toeristen gearresteerd op verdenking van fraude.
Le360 bericht dat de vijf toeristen Marokko wilden verlaten met valse PCR-testen. Allen stonden op het punt om op een vlucht naar het Franse Bordeaux te stappen.
Lees ook: Britten in Agadir gearresteerd met valse covid-testen
De fraude werd tijdens een routine controle van de gezondheidsdocumenten bij de grenzen ontdekt. De vijf toeristen werden gearresteerd in bewaring genomen.
Het parket heeft het onderzoek aan de gerechtelijke politie van Inezgane toevertrouwd. Op de luchthaven Agadir-Al Massira werden in de afgelopen maanden tientallen mensen, waaronder een groot aantal Fransen en Britten, gearresteerd met valse PCR-testen.
Nepdode moordenaar door Marokko en Frankrijk gevat
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Strategische metalen ontdekt in Marokko
Stroomuitval in Europa verstoort internet in Marokko
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Nepdode moordenaar door Marokko en Frankrijk gevat
Strategische metalen ontdekt in Marokko
Stroomuitval in Europa verstoort internet in Marokko
Franse acteur trots op droomvilla in Marrakech
Ryanair bemoeilijkt (opnieuw) vliegvoorwaarden naar Marokko
Marokkanen in buitenland slachtoffer vastgoedfraude
Marokko-Algerije: oorlog woedt
Britten ruilen Spanje in voor Marokko