30 juli 2022 - 16:00 - Cultuur
Will Smith is in Marokko. De bekende Hollywood-acteur is in Tanger aangekomen om het trouwfeest van de Belgisch Marokkaanse filmmaker Adil El Arbi en VRT-journaliste Loubna Khalkhali bij te wonen.
Adil El arbi (34) en Loubna Khalhali (30) trouwden in december vorig jaar voor de wet in Antwerpen en organiseren dit weekend een grootse bruiloft in Tanger. Tientallen celeb’s zijn in Marokko voor het feest. Onder hen ook Hollywoodacteur Will Smith.
Lees ook: Adil El Arbi en Loubna Khalkhali vieren bruiloft in Tanger (foto’s)
Het koppel deelde enkele foto’s met Will Smith. "We zijn zo gezegend om jou als eregast op ons Marokkaans trouwfeest te mogen verwelkomen. Bedankt ‘brother’ Will om naar ons magisch Marokkaans huwelijk te komen. We zijn zo gezegend om jou als eregast te hebben," schreef Adil El Arbi bij de foto’s op Instagram.
Lees ook: Adil El Arbi getrouwd met journaliste Loubna Khalkhali
Will Smith en Adil El Arbi werkten samen aan de film "Bad Boys for life" en raakten toen bevriend. El Arbi bezocht de acteur al in zijn huis en maakte ook kennis met zijn vrouw Jada Pinkett en hun kinderen.
Vluchten naar Marokko geschrapt op luchthaven Brussel
Marokkaanse tienermeisjes slachtoffer geweldsspiraal
Bankmedewerker Marokko gokt met geld van klanten
Duitse rechtbank veroordeelt man na tip Marokkaanse inlichtingendienst
SpaceX-afval scheert door Marokkaanse hemel
Marokko levert gezochte Algerijn uit aan Algerije
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement
Ramadanseries hit in Marokko, Algerije én Europa
Ex-vrouw Achraf Hakimi, Hiba Abouk, opnieuw vrijgezel
Dounia Boutazout onder vuur, actrice slaat terug
Soundos El Ahmadi: 35 kilo minder en een total new look