11 oktober 2022 - 16:00 - Cultuur
Vreemde ervaring voor de Marokkaanse zanger Adil Miloudi. Hij raakte betrokken bij een autodiefstalzaak die de Marokkaanse politie en Interpol mobiliseerde.
Alyaoum24 verzamelde meerdere getuigenissen waaruit blijkt dat de Marokkaanse chaabi-ster naar het buitenland reisde om een concert te geven. Hij ging met zijn auto naar de luchthaven van Tanger en liet het voertuig op de parkeerplaats van het vliegveld, alvorens zijn vlucht te nemen.
Lees ook: Echtgenote zanger Adil Miloudi krijgt celstraf
Tijdens een routinecontrole op de parkeerplaats kwam aan het licht dat de BMW Serie 1, met een Duits registratienummer, als gestolen was opgegeven in een Europees land.
Lees ook: Zanger Adil El Miloudi en vrouw gearresteerd in Kenitra
Bij zijn terugkeer stapte Adil El Miloudi naar het politiebureau van Tanger om aan te tonen dat hij niets met de diefstal te maken had. Daar vernam hij dat hij was opgelicht en dat zijn BMW was gestolen en naar Marokko was gesmokkeld.
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement