1 juli 2017 - 18:20 - Wereld
De zus van burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam is tot een gevangenisstraf veroordeeld. Ze werd door de rechtbank van Amsterdam schuldig bevonden aan verduistering.
Latifa Aboutaleb kreeg drie maanden celstraf en drie maanden voorwaardelijk. Ze zal ook de 63.000 euro die ze van de Stichting Noord Bruist stal moeten terugbetalen en mag drie jaar lang geen bestuursfuncties vervullen.
De jonge zus van Ahmed Aboutaleb gebruikte het geld voor kleding, huur, de kapper en andere privé-uitgaven. Volgens de rechtbank is er sprake van een opvolging van frauduleuze handelingen, “gepleegd op een berekenende wijze door de verdachte in een periode van drie jaar, waardoor de stichting voor een groot bedrag is gedupeerd”.
Stroomuitval in Europa verstoort internet in Marokko
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Franse acteur trots op droomvilla in Marrakech
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Ryanair bemoeilijkt (opnieuw) vliegvoorwaarden naar Marokko
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens
Georgina Rodriguez draagt hijab voor moskeebezoek (video)
Chaos met pelgrimsvluchten, Marokkanen gestrand in Saoedi-Arabië