29 mei 2020 - 14:20 - Cultuur
Abdelaziz Stati is woedend op de Marokkaanse autoriteiten, en voornamelijk op het ministerie van Cultuur, dat niets doet voor artiesten in deze moeilijke tijden.
In een bericht op Facebook stelt de populaire zanger vragen over het nut van de artiestenkaart die door het ministerie wordt afgegeven aan erkende kunstenaars in Marokko.
Artiesten die het moeilijk hebben vanwege de coronavirus pandemie worden volgens Abdelaziz Stati helemaal niet geholpen. Ze worden uitgesloten van de financiële steun die aan de formele en informele sector werd toegekend ondanks het feit dat hun activiteiten sinds het begin van de lockdown volledig plat liggen.
Abdelaziz Stati vraagt daarom aan minister Othman El Ferdaous van Cultuur om "persoonlijk in te grijpen en deze burgers te helpen die, door hun werk, vreugde en blijdschap brengen aan het Marokkaans volk".
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija