25 oktober 2016 - 10:27 - Marokko
Slechts drie weken na zijn arrestatie is de man die een Nederlandse toeriste in de medina van Fez had aangevallen, tot vier jaar gevangenisstraf veroordeeld.
De verdachte volgde de jonge vrouw en haar vriendin in de straten van de medina. Hij probeerde hen te verleiden. Toen dat niet lukte haalde hij een scheermes naar boven en viel de Nederlandse toeriste aan.
Tijdens zijn proces vertelde de man dat hij haar broek kapot wilde scheuren en dat het niet zijn bedoeling was haar te verwonden. Toen hij bloed zag vluchtte hij weg. Hij werd enkele uren later door de politie teruggevonden en gearresteerd.
Het 22-jarige slachtoffer vertelde aan Akhbar Al Yaoum dat ze blij was met het vonnis maar dat ze toch op een zwaardere straf hoopte.
Marokko beschuldigd van "verstikken" Spanje
Uitzonderlijk bod voor Azzedine Ounahi
Hadj 2025: boetes tot 27.000 dollar!
Lamine Yamal schittert opnieuw in Champions League
Van caissière tot baas van Action: het succesverhaal van Hajir Hajji
Bekende Marokkaanse modeontwerpster overleden na liposuctie
Marokko beschuldigd van "verstikken" Spanje
Bekende Marokkaanse modeontwerpster overleden na liposuctie
Aya Gold & Silver stuit op rijke vondsten in Marokko
Zonen Moulay Rachid besneden, koninklijke familie eert tradities (video)
Tanger verbiedt buurtfeesten na Eid-schandaal
Twee Marokkaanse natuurwonderen bij mooiste ter wereld
Wapenlading op weg naar Israël: haven Tanger Med onder druk
Algerijnse cyberaanval gericht op Marokko