4 mei 2021 - 11:20 - Cultuur
Zanger en acteur Bilal Wahib, die door een grensoverschrijdend incident op Instagram in opspraak raakte, verschijnt binnenkort toch weer op het witte doek. De acteur heeft een rol in de bioscoopfilm ’Meskina’, samen met onder meer Maryam Hassouni en Soundos el Ahmadi. De film verschijnt in juli.
Nadat de 22-jarige Bilal Wahib tijdens een live Instagramsessie een minderjarige jongen vroeg om tegen betaling zijn geslachtsdeel te laten zien, lieten veel partijen de acteur en zanger vallen.
Meskina is een komedie over Leyla, een dertiger die geen man, kind of goede baan heeft en daarom de stempel van loser krijgt, deze rol wordt gespeeld door Maryam Hassouni. Bilal speelt in deze film ook een belangrijke rol, waardoor hij niet uit de film te knippen viel.
De releasedatum is nog niet bekend, maar zodra de bioscopen open gaan, wordt er een datum aan Meskina gegeven.
Marokko: de virtuele trouwrage
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film