12 november 2015 - 22:30 - Marokko
De rechtbank in Rabat heeft eerder deze week strenge celstraffen uitgesproken tegen een twintigtal verdachten waaronder meerdere politieagenten. De straffen gaan van 6 tot 10 jaar gevangenis.
Twee agenten werden tot 10 jaar cel veroordeeld voor fraude en schending van het beroepsgeheim. Twee andere agenten kregen 8 en 6 jaar celstraf voor dezelfde feiten.
De vier agenten zullen samen met nog twee andere verdachten een schadevergoeding van 600.000 dirham moeten betalen aan Badr Kharbouch, een van de slachtoffers. Een zesde verdachte zal 1.033.760 dirham aan de douane administratie moeten betalen voor smokkel.
De rechtbank heeft ook vier celstraffen van 5 jaar, twee celstraffen van 4 jaar, vier celstraffen van 3 jaar en vier van 2 jaar uitgesproken tegen verdachten in dezelfde zaak.
In totaal werden 21 personen vervolgd voor "corruptie, machtsmisbruik, internationale drugshandel en vervalsing van officiële documenten".
Hakim Ziyech niet opgeroepen, Walid Regragui zegt waarom
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd
Spanje vertienvoudigt verkoop bommen en granaten aan Marokko
Marokkaans elftal gooit selectie om voor cruciale wedstrijden
Julien Mesbahi verruilt Oranje voor Marokko
Fans woedend op "provocatie" Achraf Hakimi
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd
Grote energiedeal: Marokko en Israël aan de slag bij Canarische Eilanden
Bewoners Rabat: "Intimidatie en druk bij ontruiming panden"
Marokkaanse TikTokster onder vuur na sohour-video
Koning Mohammed VI met auto in Casablanca gespot (video)
Vreemde witte schuim in straten Casablanca na hevige regen (video)
Nieuw record voor Akıncı-drone gekocht door Marokko
Nieuwe ontwikkeling in inbraakzaak woning Marokkaanse expat in Tetouan