28 januari 2022 - 15:00 - Cultuur
Marokko staat in de lijst van 42 nieuwe landen waar Disney+ vanaf volgende zomer zijn streamingdiensten wil gaan aanbieden.
Marokkanen zijn de nieuwe potentiële klanten van het digitaal platform van Walt Disney Company Disney+. De groep kondigt in een verklaring de lancering aan van zijn diensten in 42 landen, waaronder Marokko, en 11 territoria.
Lees ook: Netflix binnenkort in Marokko?
Naast het koninkrijk staan ook Tunesië en de Verenigde Arabische Emiraten op de lijst met nieuwe landen. Landen als Algerije, Andorra, Bahrein, Bosnië en Herzegovina, Bulgarije, Kroatië, Tsjechië, Egypte, Estland, Griekenland, Hongarije, Irak, Israël, Jordanië, Kosovo, Koeweit, Letland en Libanon, worden eveneens genoemd.
Lees ook: Disney koopt alle bedrijven van Marokkaanse paviljoen in Epcot Florida
Met de komst van Disney+ zullen Marokkanen toegang hebben tot producties van Disney, Pixar, Marvel, National Geographic en meerdere anderen, met inbegrip van nieuwe shows en films.
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film