26 april 2025 - 17:10 - Marokko
Een man is in Al Hoceima ter dood veroordeeld voor de afschuwelijke moord op zijn bejaarde vader in Abdelghaya Souahel. Het Hof van Beroep verhoogde de straf van levenslang naar de doodstraf. Deze zaak schokte de lokale bevolking als een ongekend familiedrama.
De rechtbank in eerste aanleg vond voldoende bewijs en weigerde psychologisch onderzoek. De man werd tot levenslang veroordeeld. Maar het Hof van Beroep vond de brute uitvoering van de moord reden voor een zwaardere straf.
Lees ook: Zoon Marokkaans Kamerlid krijgt doodstraf
De dader bekende een ruzie om geld, waarna hij zijn vader met een hakmes had aangevallen en vervolgens met een gasfles om het leven had gebracht toen hij hem zwaargewond zag.
Lees ook: Familie in Tanger veroordeeld, lichaam vader in muur ingemetseld
Het Openbaar Ministerie beschuldigde de zoon van moord met voorbedachten rade, gewelddadigheden, drugsgebruik en poging tot verhulling. De misdaad vond plaats op 31 december in het huis van de familie, waarna de arrestatie snel volgde.
Marokkaanse boerenmoordenaar aan Spanje uitgeleverd
Spanje schaft visa af voor Marokkanen
Taxi’s Tanger voeren druk op voor hogere prijzen
Dode bij bloedige familievete in Al Hoceima
Betaalbaar wonen, een verre droom in Noord-Marokko
Djamel Belmadi getipt als nieuwe coach Hakim Ziyech
Taxi’s Tanger voeren druk op voor hogere prijzen
Dode bij bloedige familievete in Al Hoceima
Betaalbaar wonen, een verre droom in Noord-Marokko
Air Arabia schrapt alle vluchten vanuit Tetouan
Doodstraf na gruwelijke moord op vader in Al Hoceima
Duitsland levert oud-parlementslid Mohamed Boudrika uit aan Marokko
Nieuw vastgoedschandaal in Casablanca
Adriana Karembeu heerst over tijdloos paleis in Marrakech