5 maart 2025 - 17:10 - Cultuur
Rapper French Montana heeft via zijn Instagram-account een nieuw leren jack onthuld in de kleuren van Marokko, zijn geboorteland. Deze creatie is tot stand gekomen in samenwerking met het Amerikaanse merk Vanson Leathers.
French Montana, wiens echte naam Karim Kharbouch is, presenteerde zijn nieuwe rood-groene jack als eerbetoon aan Marokko. Dit deed hij dankzij een samenwerking met het Amerikaanse merk Vanson Leathers, gespecialiseerd in leren jacks. Op een foto die op zijn Instagram-account werd geplaatst, is de rapper te zien, gekleed in zijn jack in de Marokkaanse kleuren, terwijl hij thee serveert in een traditionele Marokkaanse salon met zellige-muren.
Lees ook: French Montana eert roots tijdens Paris Fashion Week
Het jack is zwart met rood-groene mouwen. Op de borst staat het woord "Morocco" geborduurd in de Marokkaanse kleuren en op de rug de tekst "Creations of kings everywhere". Het is een "legendarische creatie ter ere van mijn Marokkaanse afkomst", schreef French Montana bij de foto’s en video’s die hij op het sociale netwerk plaatste om zijn nieuwe jack te promoten.
Lees ook: French Montana en Achraf Hakimi samen gespot (foto)
Het is niet de eerste keer dat de in New York gevestigde rapper van Marokkaanse afkomst samenwerkt met een luxemerk. In 2022 lanceerde hij het French Montana Concept en creëerde hij een Rolex Daytona in de kleuren van Marokko, in samenwerking met het merk Skeleton Concepts, gespecialiseerd in het personaliseren van horloges.
Frustratie loopt op: Marokko bespreekt visumplicht voor Europeanen
Algerije pompt miljarden in leger maar "vreest oorlog met Marokko"
Marokkaanse onderzeeërs: vijf landen in race
Elon Musk breidt Starlink uit naar Marokkaanse Sahara
Nieuwe gasexploratie gestart in Marokko
Melilla volgt Koning Mohammed VI: geen offers tijdens Eid ul-Adha
French Montana eert Marokkaanse roots met iconisch jack
"Bnat Al-Jamiaa": song veroorzaakt schandaal en verdeelt Marokkanen
Safae Hbirkou openhartig over liposuctie (video)
Ramadan is "Marokkaanse Super Bowl"
Kawtar Ehlalouch gidst jongeren door Marokko in tv-programma
Tamazight TV pakt uit met speciaal Ramadan-programma
Emotioneel weerzien Dounia Batma met haar dochters (video)
Rapper 7liwa gearresteerd in Marokko