16 december 2014 - 21:45 - Marokko
De bouw van een wolkenkrabber van 114 verdiepingen en 540 meter hoog in de Marokkaanse stad Casablanca zou slechts een gerucht zijn. Dar meldt het stedelijk agentschap van Anfa, wijk waar de Mohammed VI toren zou worden gebouwd.
In een verklaring aan persbureau MAP meldt het agentschap dat de berichten van de afgelopen dagen in de media "ongegrond zijn en slechts geruchten blijven".
Er werd volgens de dienst ook geen verzoek ingediend door een Arabische groep, in dit geval Sheikh Tarek M. Binladen. De groep bevestigde de informatie echter opnieuw aan TelQuel deze dinsdag.
Een filmpje waarin de bouw werd aangekondigd van de hoogste wolkenkrabber van Europa en Afrika in Marokko, was een paar dagen geleden viraal gegaan op internet.
Taxichaos op luchthaven Marrakech: systeem faalt
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens
Walid Regragui deelt mooie momenten
Casablanca sloopt iconisch café
Drama op Malabata-strand in Tanger
Georgina Rodriguez draagt hijab voor moskeebezoek (video)
Taxichaos op luchthaven Marrakech: systeem faalt
Casablanca sloopt iconisch café
Drama op Malabata-strand in Tanger
Politie dacht dat hij in Marokko was, gezochte crimineel "Freaks" gevat in Antwerpen
Moord op leraar in Marokko, levenslang voor jonge dader
Woede in Marokko om geschrapte Ryanair-vlucht
Verdwaalde toerist gered in Marokkaanse bergen
Marokko zet Europees afval om in geld