5 februari 2022 - 16:20 - Wereld
Een 40-jarige Marokkaan tegen wie Italië een Europees arrestatiebevel had uitgegeven, is door de Spaanse politie in Alicante gearresteerd. Hij wordt verdacht van drugshandel en lidmaatschap van een criminele organisatie.
De verdachte werkte als manager in een winkel in Alicante. Hij belde zelf de politie omdat een klant voor overlast zorgde. Bij aankomst van de agenten was de klant al vertrokken. Ze controleerden toen de identiteit van de winkelmanager en ontdekten dat hij door Italië werd gezocht voor deelname aan een criminele organisatie en handel in cocaïne, heroïne en hasj.
Lees ook: Door Marokko gezochte Marokkaan in Spanje gearresteerd
Las Provincias bericht dat de man van Marokkaanse afkomst op vraag van Italië door Interpol werd gezocht. Hij zou sinds augustus 2019 drugs verkopen en riskeert daarvoor een maximale gevangenisstraf van 20 jaar. De Spaanse autoriteiten hebben een uitleveringsprocedure op gang gezet.
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk
Spanje riskeert uitsluiting van organisatie WK 2030
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Spaanse justitie: uitzetting Algerijn naar Marokko onwettig