28 mei 2015 - 23:00 - Marokko
Het Marokkaanse ministerie van Onderwijs heeft een leraar gesanctioneerd omdat hij aan het televisieprogramma Lalla Laaroussa op Al Aoula had deelgenomen. De kandidaat uit Missour werd in de derde aflevering van de show uitgeschakeld.
Ahmed Ouardi, leraar Engels op de middelbare school Mansour Dahbi in Akka, in de provincie Tata, was niet gaan werken om deel te nemen aan Lalla Laaroussa en kon zijn afwezigheid niet rechtvaardigen. De schooldirectie stelde daarop een rapport op en stuurde het naar het ministerie. Als straf werd 5000 dirham van zijn salaris ingehouden.
Volgens onze bronnen wordt de laatste aflevering van Lalla Laaroussa momenteel in Marrakech opgenomen. Merouane en Aziza, het koppel uit Casablanca, zullen volgens hardnekkige geruchten de show winnen.
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko