14 november 2015 - 10:41 - Marokko
Marokko is extra alert als gevolg van de terreuraanslagen van afgelopen nacht in Parijs. Het koninkrijk heeft slechts enkele minuten na het begin van de aanslagen de veiligheidsmaatregelen verscherpt.
Volgens Akhbar Al Yaoum, die de informatie brengt, werd er echter niet officieel gecommuniceerd over de verscherpte veiligheidsmaatregelen.
Kort na de aanslagen heeft Koning Mohammed VI in zijn naam en die van zijn volk zijn medeleven en steun betuigt aan de Franse President François Hollande.
"Ik presenteer U en via U, aan de families van de onschuldige slachtoffers van deze misdaden en aan het Franse volk, mijn meest oprechte medeleven. Ik vraag U om mijn oprechte beterschapswensen aan de gewonden over te maken."
In de nacht van vrijdag op zaterdag werden in de Franse hoofdstad meerdere aanslagen gepleegd, waaronder zelfmoordaanslagen. Zeker 120 mensen zijn omgekomen.
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Marokko zet (opnieuw) buitenlanders uit
Drama om erfenis in Marokko
Nepdode moordenaar door Marokko en Frankrijk gevat
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Strategische metalen ontdekt in Marokko
Marokko zet (opnieuw) buitenlanders uit
Drama om erfenis in Marokko
Nepdode moordenaar door Marokko en Frankrijk gevat
Strategische metalen ontdekt in Marokko
Stroomuitval in Europa verstoort internet in Marokko
Franse acteur trots op droomvilla in Marrakech
Ryanair bemoeilijkt (opnieuw) vliegvoorwaarden naar Marokko
Marokkanen in buitenland slachtoffer vastgoedfraude