18 november 2021 - 18:20 - Marokko
Een politieman en twee andere verdachten zijn door de gerechtelijke politie in Kenitra gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een geweldsdelict met de dood tot gevolg. Ze worden ook verdacht van het niet aangeven van een misdaad.
Volgens details die door de nationale veiligheidsdienst DGSN werden vrijgegeven, zijn de verdachten "betrokken bij de mishandeling van het 62-jarige slachtoffer, in de nacht van 20 oktober, met de dood tot gevolg".
Lees ook: Marokko: politieagent gearresteerd na achtervolging
Het incident volgde op een conflict en een klacht die door het slachtoffer was ingediend bij de dienst verkeersongevallen in Sidi Slimane. De verdachten zouden vluchtmisdrijf hebben gepleegd na met hun voertuig tegen de auto van het slachtoffer te zijn gebotst.
Het overlijden van het slachtoffer is het gevolg van een aanval door "enkele arrestanten". De andere verdachten worden beschuldigd van het niet aangeven van een misdaad. Het is niet duidelijk in hoeverre de politieagent betrokken is.
Lees ook: Beni Mellal: politieagenten waren lid van criminele organisatie
De drie arrestanten werden tot het einde van het onderzoek in bewaring gesteld in Kenitra, aldus de DGSN.
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko