15 april 2021 - 19:00 - Cultuur
De 24-jarige zangeres Marwa Loud dreigt de influencer Marc Blata voor de rechter te dagen. De influencer heeft haar beschuldigd van hekserij. Ze zou een maraboet hebben ingehuurd om rapper L’Artiste te betoveren.
Marc Blata deelde zijn onthulling van de vermeende hekserij van de zangeres via Snapchat. Marwa Loud zou naar Marokko zijn afgereisd waar zij een maraboet inhuurde om de rapper L’Artiste, onder andere bekend van het nummer Chocolat, met voodoo-praktijken te beïnvloeden.
De producer van Marwa Loud heeft op Snapchat laten weten dat zij "al drie jaar op de hoogte is van dit verhaal". Ook zou ze al die tijd hebben geweten dat er een privédetective was ingehuurd om bewijs te vinden van haar gebruik van hekserij.
De jonge zangeres zegt dat ze alle nodige afspraken heeft gemaakt om Marc Blata voor de rechter te dagen. "Na een tijdje moet je ophouden met onzin te praten," schrijft ze op Snapchat.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija