22 januari 2018 - 17:20 - Cultuur
Siham Elazzaoui werd zaterdagavond tijdens een ceremonie in Agadir tot de nieuwe Miss Amazigh 2968 verkozen.
De 24-jarige studente Economie werd in de aanwezigheid van ruim 500 mensen tot Miss Amazigh gekroond.
Siham studeert aan de Faculteit der juridische, economische en sociale wetenschappen van de Ibn Zohr Universiteit in Agadir.
"Ik ben blij met deze kroning, het is een nieuw fase van mijn persoonlijke reis, met zowel mijn studies waaraan ik veel meer belang hecht, als met mijn nieuw leven als artiest", verklaarde de jonge vrouw naar haar overwinning aan TelQuel.
De nieuwe Miss Amazigh zal deelnemen aan sociale activiteiten en liefdadigheidsacties. Ze zal ook deelnemen aan sociale campagnes voor kinderen op het platteland in de regio Souss Massa. Dat gebeurt in samenwerking met de vereniging "Ichraqat Amal".
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film