Zoeken

Onderzoek naar hekserij in restaurant in Tanger

24 februari 2025 - 19:50 - Marokko

©

Een vreemd incident heeft zich voorgedaan in de Merkala-zone in Tanger, Marokko. Een medewerker van een visrestaurant wordt beschuldigd van hekserij door de eigenaar van een concurrerend restaurant.

De beschuldigde zou betrapt zijn terwijl hij een zak zout in het restaurant van de aanklager strooide. De eigenaar van het getroffen restaurant vermoedt dat de man zwarte magie gebruikte om klanten naar zijn eigen zaak te lokken. Hij diende daarop een klacht in bij de lokale autoriteiten, die een onderzoek startten.

Lees ook: Marokko: ezelstongen om mannen gehoorzaam te maken

Tijdens het verhoor bekende de verdachte de feiten. Hij verklaarde dat hij uit eigen beweging had gehandeld en ervan overtuigd was dat het zout meer klanten naar zijn restaurant zou lokken. Hij ontkende dat zijn werkgever op de hoogte was van zijn plan.

Lees ook: Chaos op gemeentehuis Tanger door zwarte magie

De politie heeft een proces-verbaal opgemaakt en de zaak overgedragen aan het Openbaar Ministerie. Het onderzoek loopt nog.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team