21 december 2013 - 21:28 - Sport
De Marokkaanse publieke omroep SNRT heeft enorme winsten geboekt met de live uitzending van de wedstrijden van Raja Casablanca in het WK voor clubteams 2013.
De wedstrijden van Raja Casablanca tegen Auckland City (Nieuw-Zeeland), Monterrey (Mexico) en Atletico Mineiro (Brazilië) brachten ruim 6 miljoen dirham aan reclame-inkomsten op, een record voor de Marokkaanse televisie.
SNRT verwacht vanavond zijn grootste reclame-winst ooit te behalen, tijdens de finale tussen Raja Casablanca en de Europese kampioen Bayern München. Naar schatting zal dat ruim 2,5 miljoen dirham zijn.
De Marokkaanse publieke omroep kocht op het laatste moment, de uitzendrechten voor de vier wedstrijden van Raja Casablanca in het WK voor clubteams voor 5 miljoen dirham.
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025