1 april 2025 - 12:10 - Sport
Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF), heeft Walid Regragui bevestigd in zijn functie als bondscoach van het Marokkaans elftal. Deze beslissing komt op een moment dat er oproepen zijn voor zijn vertrek na de recente middelmatige prestaties van de Atlas Leeuwen.
Het aanblijven van de bondscoach werd besproken na de wedstrijden tegen Niger en Tanzania, die meetelden voor de kwalificatiewedstrijden van het WK 2026. De prestaties van de Atlas Leeuwen tijdens deze ontmoetingen werden als weinig overtuigend beoordeeld en veroorzaakten ontevredenheid bij Marokkaanse supporters.
Lees ook: Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
Geconfronteerd met deze situatie heeft de FRMF een einde gemaakt aan de speculaties over de toekomst van de bondscoach. De federale instantie heeft haar "volle vertrouwen" uitgesproken in Walid Regragui en heeft geweigerd het hypothetische ontslag te overwegen. De bond beschouwt hem als de geschikte coach om de selectie te leiden met het oog op de Afrika Cup 2025.
Lees ook: Marokko-Niger: Walid Regragui niet blij met spelers
De beslissing van Fouzi Lekjaa om de bondscoach te behouden, is gebaseerd op het balans van de bondscoach sinds zijn aantreden. Van de 34 wedstrijden onder leiding van Walid Regragui heeft Marokko 23 overwinningen, 7 gelijke spelen en 4 nederlagen geboekt. Dit balans wordt door de directie van de bond als positief beoordeeld.
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg