3 januari 2025 - 23:00 - Marokko
Vanaf 15 januari 2025 vliegt Royal Air Maroc twee keer per week tussen Rabat en Dakhla, de ’parel van Zuid-Marokko’.
De vluchten op woensdag en vrijdag vertrekken om 18.50 uur uit Rabat en landen om 21.30 uur in Dakhla. De terugvlucht vertrekt om 22.10 uur uit Dakhla en komt om 00.25 uur aan in Rabat.
Lees ook: Afrika kiest voor Royal Air Maroc
De nieuwe route is opgezet in samenwerking met de regio Dakhla-Oued Eddahab om het toerisme in deze aantrekkelijke regio te stimuleren. In de hoop reizigers te trekken, kost een retourticket in economy class 2000 dirham.
Naast deze nieuwe verbinding vliegt Royal Air Maroc al twee keer per dag tussen Casablanca en Dakhla. "Deze nieuwe route zal ongetwijfeld bijdragen aan een betere luchtverbinding met Dakhla en de zuidelijke provincies in het algemeen", aldus Hamid Addou, CEO van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij.
Lees ook: Royal Air Maroc klaagt over concurrentie
De nieuwe route past in de strategie van Royal Air Maroc om het binnenlandse netwerk uit te breiden. Dit sluit aan bij de doelstellingen van het contract dat de luchtvaartmaatschappij in juli 2023 met de Marokkaanse overheid heeft gesloten.
Marokko verplettert Zuid-Afrika en gaat door naar halve finale Afrika Cup
Marokko beschuldigd van "verstikken" Spanje
Uitzonderlijk bod voor Azzedine Ounahi
Hadj 2025: boetes tot 27.000 dollar!
Lamine Yamal schittert opnieuw in Champions League
Van caissière tot baas van Action: het succesverhaal van Hajir Hajji
Marokko beschuldigd van "verstikken" Spanje
Bekende Marokkaanse modeontwerpster overleden na liposuctie
Aya Gold & Silver stuit op rijke vondsten in Marokko
Zonen Moulay Rachid besneden, koninklijke familie eert tradities (video)
Tanger verbiedt buurtfeesten na Eid-schandaal
Twee Marokkaanse natuurwonderen bij mooiste ter wereld
Wapenlading op weg naar Israël: haven Tanger Med onder druk
Algerijnse cyberaanval gericht op Marokko