14 april 2016 - 14:45 - Marokko
In Marokko worden sinds kort enkel nog personeelsleden en passagiers met een geldig vliegticket in luchthavens toegelaten. Mensen die reizigers vergezellen of komen afhalen moeten buiten blijven.
TelQuel vernam een verantwoordelijke van luchthavenbeheerder ONDA dat « de toegang tot de luchthaven beperkt is tot passagiers en personeelsleden van de luchthaven en luchtvaartbedrijven. ‘Vergezellers’ zijn in alle luchthavens van Marokko verboden ».
De veiligheidsmaatregel blijft gedurende onbepaalde tijd van kracht. Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca wordt tevens alle bagage zowel bij de ingang als bij de uitgang gescand. Ook werden nieuwe bewakingscamera’s geïnstalleerd. Op alle luchthavens werden eveneens extra agenten ingezet.
Verdenking van overspel leidt tot drama in Marokko
Ryanair schrapt opnieuw vlucht naar Marokko
Wegen Noord-Marokko zwaar beschadigd door regen
Olijfolie: belasting van Trump baart Spanje zorgen, Marokko profiteert
Hakimi, Bounou, Ziyech of nog Díaz: "Invloedrijke marketingiconen!"
Marokko-Algerije: vrees voor oncontroleerbare militaire escalatie
Verdenking van overspel leidt tot drama in Marokko
Wegen Noord-Marokko zwaar beschadigd door regen
Marokko-Algerije: vrees voor oncontroleerbare militaire escalatie
Marokko overweegt visumplicht voor Europeanen
Infrastructuur Tanger faalt: wegen vol scheuren
Extra kosten dreigen voor Ryanair-reizigers in Marokko
Zo ziet de nieuwe HSL Kenitra-Marrakech eruit (video)
Wilde bebouwing wint terrein in Casablanca