Zoeken

Verliefde tiener gemarteld in shishazaak in Casablanca

20 februari 2025 - 18:50 - Marokko

©

Een 16-jarige jongen is afgelopen zaterdagavond gemarteld en vastgehouden in een shisha-café aan de Boulevard Mohammed V in Casablanca.

Volgens Assabah gebeurde dit nadat de eigenaar van het café wraak wilde nemen op de jongen omdat hij een relatie zou hebben met zijn dochter. De eigenaar gaf verschillende medewerkers de opdracht om de jongen te martelen en hem geen eten te geven.

Lees ook: Tiener vermoord in Fez na ruzie om meisje

Het slachtoffer, dat eerder in het café werkte, werd de hele nacht vastgebonden en met een elektriciteitskabel geslagen in de wc’s van het café. Hij werd ook psychologisch gemarteld, onder andere door hem herhaaldelijk met koud water te overgieten.

Lees ook: Tiener doodgestoken na ruzie met vriend in Marokko

De zaak kwam aan het licht nadat de moeder van de minderjarige aangifte deed bij de politie. Ze vertelde dat haar zoon was gemarteld door de eigenaar van het café. De politie arresteerde vervolgens verschillende betrokkenen. In het kader van het onderzoek is het café gesloten en zijn de shisha’s in beslag genomen. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht voor medische zorg.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team