17 september 2020 - 17:50 - Sport
Achraf Hakimi staat op de tweede plaats in de nieuwe ranking van snelste voetballers ter wereld. De Marokkaanse international werd enkele dagen geleden aan de pers gepresenteerd door Inter Milaan.
La Gazzetta dello Sport publiceerde de ranglijst en bericht dat de Atlas Leeuw met een snelheid van 36,48 km/uur de twee snelste speler ter wereld is na de Canadese international van Bayern München, Anthony Davies, met 36,51 km/uur.
Na Hakimi volgen de Spanjaard Adama Traoré van Wolverhampton met 36,21 km/uur, de Fransman Kylian Mbappé van PSG met 36,04 km/uur en Erling Haaland van Borussia Dortmund met dezelfde snelheid.
Achraf Hakimi, die eerder dit jaar met Hiba Abouk trouwde en papa is geworden van de kleine Amin, tekende in juli met Inter Milaan voor 45 miljoen euro.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!