18 mei 2011 - 18:00 - Sport
Ajax Amsterdam staat open voor een vertrek van de Marokkaanse international Mounir El Hamdaoui. De Nederlandse club vraagt wel 5 miljoen euro voor de spits.
Mounir El Hamdaoui, in Amsterdam sinds afgelopen zomer, heeft de club, die 6 miljoen voor hem betaalde, nooit echt geïntegreerd. De spits, in conflict met de coach Frank de Boer, heeft sinds zijn aankomst meer tijd doorgebracht op de bank dan op het veld.
De komst van El Hamdaoui bij Ajax zag er nochtans veelbelovend uit. El Hamdaoui, beste speler van de Eredivisie in 2008, begon heel sterk in Amsterdam met 12 goals in 19 wedstrijden. Maar met de komst van Frank de Boer ter vervanging van Martin Jol liep alles mis. Het meningsverschil tussen de twee mannen is niet meer te bewijzen en Mounir El Hamdaoui werd snel verbannen van het veld.
Een vertrek tijdens de zomerse voetbaltransfers is waarschijnlijk het beste voor El Hamdaoui, die al gevraagd wordt door de Turkse clubs Galatasaray en Trabzonspor, maar ook door Sevilla, Bordeaux, Moskou en Fulham.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival