13 augustus 2020 - 18:40 - Marokko
Een Marokkaanse drugssmokkelaar is in Algerije bij verstek tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Zes andere verdachten werden in dezelfde zaak tot straffen van 7 tot 20 jaar gevangenis veroordeeld.
De bende werd door het hof van beroep in Oran schuldig bevonden aan de smokkel van 10.000 psychotrope pillen en 1 kilo cocaïne.
Tegen de hoofdverdachte een zijn kompaan, de Algerijnse rai-zanger Cheb Hicham, werd een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd.
L’Expression bericht dat het Openbaar ministerie levenslang had geëist tegen de zeven verdachten. De Algerijnse politie was de bende in 2016 op het spoor gekomen na de arrestatie van een 37-jarige verdachte met de pillen en cocaïne in zijn voertuig. De man vertelde dat hij de drug voor een Marokkaanse drugssmokkelaar aan Cheb Hicham in een dichtbewoonde wijk in Oran moest leveren.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"