5 januari 2012 - 09:30 - Wereld
Mona Boukidar, kandidate van de Marokkaanse Star Academy in 2007, en haar zuster Asmaa, waren beiden betrokken bij een ernstig auto-ongeluk op zondag rond 5 uur ’s morgens in Luik, België. Asmaa, 23, werd op slag gedood.
Bij een aanrijding met een ander voertuig raakten Mona Boukidar en drie andere inzittenden van de auto gewond. Zij hebben meer geluk gehad dan Asmaa die op slag werd gedood.
De 18-jarige bestuurder van de andere auto en zijn vrienden waren ongedeerd. Volgens ooggetuigen reed de auto van de 18-jarige veel te snel en zou door het rood licht zijn gereden.
De 18-jarige en zijn vrienden hadden de nacht doorgebracht in een discotheek. Alvorens het stuur te nemen had de chauffeur een alcoholtest ondergaan, dat hem in staat stelde om te rijden. Hij verscheen dezelfde dag voor de rechter die hem heeft belast me doodslag en vrijgelaten.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko