23 juni 2015 - 22:30 - Marokko
De brand die het tolhuis van Berrechid op de snelweg van Casablanca in de nacht van vrijdag op zaterdag volledige verwoestte, werd veroorzaakt door een vrachtwagen met vis.
Een band van de vrachtwagen zou zijn ontploft en de brand hebben veroorzaakt op het moment dat de chauffeur wilde betalen. De trailer van de vrachtwagen was in polyester waardoor de brand zich snel verspreidde.
Volgens een woordvoerder van snelwegenbedrijf ADM probeerde het personeel de brand te blussen maar de vlammen bereikten in slechts enkele seconden het dak van het tolhuis.
Nog steeds volgens ADM vielen er geen slachtoffers en heeft de politie een onderzoek gestart. De schade loopt op tot meerdere miljoenen dirhams. Vijf cabines werden volledig vernield.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"