7 april 2011 - 23:43 - Economie
Bridgestone, leider in de bandenindustrie en rubber, heeft zijn eerste vestiging in Marokko geopend op 1 april l.l.. De groep wil genieten van de economische groei in het land in de afgelopen jaren volgens de management van de Japanse groep.
De Marokkaanse dochtermaatschappij genaamd "Bridgestone Tire Sales Ltd" (BTSM), beoogt de ontwikkeling van haar commerciële activiteiten in Marokko.
Het filiaal, gevestigd in Casablanca, is gewijd aan de verkoop van banden voor personenwagens, vrachtwagens en bussen in Marokko en heeft het voornemen om binnenkort diverse diensten voor te stellen met betrekking tot de bandenindustrie.
Deze Marokkaanse dochteronderneming, 100% eigendom van BSMEA, telt vier medewerkers en vergde een investering van 3,3 miljoen dirham. Bridgestone, opgericht in 1931 en die producten verkoopt in 150 landen, is de enige bandenleverancier voor de Formule 1-teams sinds 2007.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
X-Links energieproject Marokko-VK in gevaar
Franse gigant verplaatst banen naar Marokko
Marokkaanse dirham groeit fors
Concurrent Ikea vestigt zich in Marokko
Nieuwe luchtvaartalliantie Marokko en China
Ryanair verdubbelt ambitie in Marokko
Maroc Telecom en Inwi sluiten verrassende alliantie
Ryanair schrapt gedwongen vluchten naar Marokko