30 november 2024 - 14:40 - Marokko
PSV-aanvaller Couhaib Driouech heeft tijdens een training deze week een zware enkelblessure opgelopen. De 22-jarige Marokkaan zal daardoor maandenlang niet kunnen spelen, een flinke tegenvaller voor zowel de speler als de club.
Driouech kwam afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro over van Excelsior en speelde tot nu toe twaalf wedstrijden voor PSV, waarin hij twee keer scoorde en twee assists gaf. Hoelang hij precies uit de roulatie is, is nog onduidelijk. PSV heeft laten weten dat er updates over zijn herstel zullen volgen zodra Driouech weer kan trainen.
Lees ook: Couhaib Driouech "zal Marokko niet verraden"
"Dit is natuurlijk enorm balen, maar ik weet ook dat dit soort risico’s bij ons vak horen", aldus Driouech op de website van PSV. Ondanks de teleurstelling blijft hij positief: "Ik hoop sterker terug te komen."
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Informele sector in Marokko groeit, overheidsbeleid faalt
Ook Easyjet schrapt vlucht naar Marokko
Parkeermaffia blijft toeslaan in Marrakech
Politie Imzouren stopt inbraak in geldtransferagentschap