1 november 2024 - 08:00 - Marokko
De dierentuin van Rabat ligt onder vuur na de publicatie van een controversiële aanbesteding voor de aankoop van tonnen groenten en fruit voor de dieren, ter waarde van bijna 470.000 dirham. De aanbesteding bevat een lange lijst met benodigde producten, waaronder bananen, appels, uien, druiven en avocado’s.
Bezoekers klagen echter over een gebrek aan dieren in de dierentuin. Er zouden te weinig dieren, vogels en reptielen te zien zijn. "Waarschijnlijk merkt elke bezoeker van het park het ernstige tekort aan diensten en de duizelingwekkende daling van het aantal dieren van alle soorten op, om onbekende redenen", aldus een bezoeker.
Lees ook: Zeldzame Atlasleeuw geboren in dierentuin Rabat
Een andere bezoeker uitte zijn ongenoegen tegenover Rue20 over de verplichte parkeerkosten van 15 dirham per voertuig, bovenop de toch al hoge toegangsprijs. "Eenmaal binnen in het park word je verrast door het enorme gebrek aan dieren die veel mensen graag van dichtbij zouden willen zien, naast de verslechterde infrastructuur van de ruimte."
Lees ook: Casablanca pompt gedwongen miljoenen in dierentuin
Dezelfde bezoeker klaagde ook over het gebrek aan diensten, dit terwijl de prijzen zijn gestegen, zowel voor toegangskaartjes als voor eten, drinken en andere diensten in het park.
Minder stress, meer gemak op luchthavens Marrakech en Agadir
Marokko blundert: vier voorbeeldige studenten opgeofferd
Doodsoorzaak Indiana Jones-crewlid in Marokko na vier jaar bekend
Prestigeproject Koning Mohammed VI in Tanger verwaarloosd
Marokko U17 wil geschiedenis schrijven in finale tegen Mali
Barak MX, Patriot, Sky Dragon: Marokko bouwt hightech luchtschild
Minder stress, meer gemak op luchthavens Marrakech en Agadir
Marokko blundert: vier voorbeeldige studenten opgeofferd
Doodsoorzaak Indiana Jones-crewlid in Marokko na vier jaar bekend
Prestigeproject Koning Mohammed VI in Tanger verwaarloosd
Barak MX, Patriot, Sky Dragon: Marokko bouwt hightech luchtschild
Duizenden xtc-pillen en cocaïne: meerdere arrestaties in Tetouan
Passagiers boos: Tarifit geweigerd op luchthaven Nador
Nederlander bij Marokkaanse grens gepakt met 45 kilo hasj