6 april 2024 - 07:00 - Sport
Eliesse Ben Seghir, de jonge talentvolle speler van AS Monaco, heeft een streep gezet door zijn potentiële deelname aan de Olympische Spelen met Frankrijk. Hij heeft de uitnodiging van Thierry Henry, bondscoach van de Franse beloftenploeg, afgeslagen en kiest ervoor om uit te komen voor Marokko.
Henry had Ben Seghir persoonlijk benaderd in de hoop hem te overtuigen om voor Frankrijk te spelen en beloofde hem zelfs een basisplaats in het Olympische team. De 19-jarige Ben Seghir, die geboren is in Saint-Tropez en al diverse jeugdinterlands voor Frankrijk speelde, besloot echter om zijn roots te volgen en voor Marokko te kiezen.
Lees ook: Eliesse Ben Seghir rechtvaardigt keuze voor Marokko
Eliesse Ben Seghir debuteerde recent voor de Marokkaanse A-ploeg in de oefenwedstrijden tegen Angola (1-0) en Mauritanië (0-0). Hij maakte een goede indruk op bondscoach Walid Regragui.
Lees ook: Eliesse Ben Seghir nieuw gezicht van de Atlas Leeuwen?
In juni speelt Marokko tegen Zambia en Congo in de kwalificatiereeks voor het WK 2026. Als Ben Seghir in één van deze wedstrijden uitkomt, kan hij niet meer voor Frankrijk kiezen.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival