15 september 2012 - 23:05 - Sport
De coach van de Atlas Leeuwen, Eric Gerets, al maanden onder vuur door de zwakke resultaten van Marokko, is zaterdagavond ontslagen door de Marokkaanse voetbalbond.
Sinds de nederlaag tegen Mozambique (2-0), was het ontslag van Gerets, aangeworven door Marokko in 2010 om het land naar de WK-2014 te leiden, enkel een kwestie van tijd.
De Marokkaanse voetbalbond heeft het vertrek van de bondscoach besloten door de opeenvolgende nederlagen van de Atlas Leeuwen, maar ook door de hoge salaris van Gerets, wiens vertrek al maanden word gevraagd door de fans en de Marokkaanse media
Drie namen zijn genoemd om in een eerste tijd Eric Gerets te vervangen, zijn assistent Dominique Cuperly en de Marokkaanse coaches Rachid Taoussi en Badou Zaki.
De voetbalbond heeft de ontslagvergoeding van Gerets niet bekendgemaakt. Volgens Marokkaanse media maakte juist deze vergoeding het ontslag van Gerets zo moeilijk voor de voetbalbond.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival