7 februari 2012 - 08:34 - Marokko
De voormalig CEO van Attijariwafa Bank, Khalid Oudghiri, op de vlucht in het buitenland om aan een veroordeling bij verstek tot 20 jaar cel in Marokko te ontkomen, kreeg zaterdag gratie van koning Mohammed VI .
Khalid Oudghiri werd schuldig bevonden van medeplichtigheid aan valsheid in geschrifte en fraude. Hij zou namelijk druk hebben uitgeoefend op Abdelkrim Boufettas, zodat deze smeergeld aan een bankdirecteur zou geven, aldus gerechtelijke bronnen.
In april vorig jaar had Khalid Oudghiri, 54, met zijn advocaten een manier gezocht om terug te keren in Marokko en daar opnieuw te worden berecht.
De voormalige leider van Marokkaanse financiën, plande ook zijn memoires te schrijven, waarin hij zijn carrière en de redenen van zijn vlucht uit Marokko wilde vertellen.
Moulay Ahmed, zoon van Moulay Rachid, tweede troonopvolger van Marokko?
In Frankrijk maakt de wijnstok plaats voor een Marokkaanse boom
Marokkaanse ingenieur ontketent storm over genocide Gaza op Microsoft-event
Marokko traint Malinese dronepiloten, onrust in Algerije
Prinses Kate Middleton zweert bij Marokkaanse olie
Tram komt naar Tanger
Moulay Ahmed, zoon van Moulay Rachid, tweede troonopvolger van Marokko?
Marokkaanse ingenieur ontketent storm over genocide Gaza op Microsoft-event
Marokko traint Malinese dronepiloten, onrust in Algerije
Tram komt naar Tanger
Marokko stelt voorwaarde aan Israël voor opvang Palestijnen
Illegale strandpaleizen heersen in Marokko
Marokko ontdekt schat aan strategische mineralen
Fransman al jaar vermist in Marokko, mysterie blijft